➦ Veb-sayt test rejimida ishlamoqda! Veb-saytga texnik xizmat qo‘rsatish ishlari olib borilmoqda, noqulayliklar uchun uzr so‘raymiz!    |    “Hududgazta'minot” AJ aholi hamda ulgurji iste'molchilar bilan bevosita ishlayotgani munosabati bilan uztg.uz veb-portali faoliyati to‘xtatilgan. Shaxsiy kabinet bilan bog‘liq savollar yuzasidan “Hududgazta'minot” AJga murojaat qiling!

Markaziy apparat

Yangilangan sana: 08.04.2021 09:48:39



/upload/iblock/9cf/9cfe7b8422e9ab1beeff93104d87903e.jpg

Markaziy ishlab chiqarish-dispetcherlik departamenti


Kim Aleksandr Leonidovich


Telefon : +99871 202-10-08 ички 1011


E-mail: a.kim@utg.uz

/upload/iblock/3a5/3a5857e22d05ff0fa28516dff9ea555e.jpg

Magistral gaz quvurlarini ekspluatasiya qilish departamenti


Nuriddinov O‘tkir Toshniyozovich


Telefon : +99871 202-10-08 ички 1015


E-mail: u.nuriddinov@utg.uz

/upload/iblock/cad/cad99e9af377e470ffeed50a8ea63cb8.jpg

Kompressor stansiyalarini ekspluatasiya qilish departamenti


Musaev Baxrom Palvanovich


Telefon : +99871 202-10-08 ички 1020


E-mail: b.musaev@utg.uz

/upload/iblock/7c7/7c7d197611c945f2bc3ca370b8a4950a.png

Metrologiya, avtomatlashtirish va standartlashtirish departamenti


Soy Vitaliy Aleksandrovich


Telefon : +99871 202-10-08 ички 1025


E-mail: v.tsoy@utg.uz

/upload/iblock/016/0167e04f7f368d6f43f9780d009bdf68.jpg

Xaridlar va kooperasion aloqalar departamenti


Jumaev Nortoji Murodovich


Telefon : +99871 202-10-08 ички 1027


E-mail: n.jumaev@utg.uz

/upload/iblock/8fd/8fd8343c8e1bb44417220e6dd5e8216e.jpg

Istiqbolli rivojlantirish va investisiyalar departamenti


Safarov Shohjaxon Ilhomovich


Telefon : +99871 202-10-08 ички 1068


E-mail: sh.safarov@utg.uz

/upload/iblock/0bc/0bc6fc2ad557f8697988cb9feffc3f56.png

Loyihalashtirish va kapital qurilish departamenti


Ismoilov Tuxtamurod Abdurasulovich


Telefon : +99871 202-10-08 ички 1036


E-mail: t.ismoilov@utg.uz

/upload/iblock/707/707ea4b7a11168e45359483122612711.jpg

Avtotransport va maxsus texnikani boshqarish departamenti


Mamukov Ruslan Nizomiddinovich


Telefon : +99871 202-10-08 ички 1046


E-mail: r.mamukov@utg.uz

/upload/iblock/5fa/5faf6790459dc8f192409cbd75f601f1.jpg

Iqtisodiy tahlil departamenti


Mukumov Baxtiyor Ibragimovich


Telefon : +99871 202-10-08 ички 1074


E-mail: b.mukumov@utg.uz

/upload/iblock/d4d/d4dda41ea6d4ed3e1ed38517fc4603f1.jpg

G‘aznachilik va moliya departamenti


Kamalov Sanjar Olimjonovich


Telefon : +99871 202-10-08 ички 1056


E-mail: s.kamalov@utg.uz

/upload/iblock/be2/be21b5f9c7073d6513fb293adcfbcf9e.jpg

Markaziy buxgalteriya


Xonnazarov Adxam Kodirovich


Telefon : +99871 202-10-08 ички 1212


E-mail: a.xonnazarov@utg.uz

/upload/iblock/70b/70be4f4388c29ec391a48d23872d5bf3.jpg

Tabiiy gaz eksporti, tranziti va marketingi departamenti


Agzamov Alisher Taxirovich


Telefon : +99871 202-10-08 ички 1065


E-mail: a.agzamov@utg.uz

/upload/iblock/8d2/8d2afcb9fa1973addb5959fe490261d8.jpg

Tijorat departamenti


Tulyaganov Rustam Yergashevich


Telefon : +99871 202-10-28 ички 1061


E-mail: r.tulyaganov@utg.uz

/upload/iblock/ee5/ee53a5600654ad0cefb8d8ab3082286f.jpg

Boshqaruv apparati bilan ishlash departamenti


Normatova Mukaddas Abduvaxitovna


Telefon : +99871 202-10-08 ички 1078


E-mail: m.normatova@utg.uz

/upload/iblock/3e1/3e11682543d6c0005eb80eae22d80ff4.jpg

Personalni boshqarish departamenti


Boboev Shuhrat Sobirjonovich


Telefon : +998712021008


E-mail: sh.boboev@utg.uz

Foydali Sahifalar

Belgilangan matnni tinglash uchun quyidagi tugmani bosing Powered by GSpeech